Co podniknout? Zkuste výlet za vínem

Přijeďte si za námi aktivně odpočinou mezi vinohrady, vinaře a výborná vína!

Otevřené sklepy po celý rok

Putování po sklípcích ve stylu otevřených sklepů. Během dne navštívíte místní vinaře přímo ve sklípcích a ochutnáte vína ročníku 2O12. Budete se moci podívat přímo do prostor, kde se vína vyrábí. Večer je pro vás přichystána večeře a ubytování přímo v obci, nedaleko sklepů.
V ceně: 1x ubytování (v dvoulůžkovém pokoji), 1x posezení ve sklípku s večeří formou rautu, degustace vín, služby průvodce a cyklistické mapy, na možný výlet na kolech.
Cena: 820,- / osoba

Zamykání vinných sklepů

Pro všechny milovníky cyklistiky jsme přichystali 3-denní víkendový pobyt na Moravě. Z vinařské obce, kde budete ubytováni, vyrazíme v sobotním ráně na cestu cca 35km dlouhou.V navštívených sklípcích nás čeká ochutnávka.

Cesta povede i rakouskou vinařskou uličkou, v které také ochutnáme, co se urodilo. Nenechte si ujít podzimní Moravu na kolech!
V ceně: 2x ubytování (v dvoulůžkovém pokoji), 4x návštěva sklípků po cestě s degustací, 1x večeře, služby průvodce po celou dobu cesty i po celou dobu pobytu.
Cena: 1.090,- / osoba

Svatomartinská vína s tradiční svatomartinskou husou

Přijeďte okusit moravskou tradici a ochutnat první letošní vína. V sobotu 9. 11. 2013, Vás zveme na Svatomartinskou husu a degustaci 5 vzorků mladých vín ve vinné sklípku.
V ceně: 1x ubytování (v dvoulůžkovém pokoji), 1x posezení ve sklípku s večeří (husa, 2 druhy knedlíků a zelí), degustace mladých vín ročníku 2013, služby sommeliéra.
Cena: 820,- / osoba

Kde? Nově zbudovaný penzion v obci Dolní Dunajovice, v každém pokoji sociální zařízení, možnost parkování i úschovy kol. Při obsazení pokoje jen 1 osobou, příplatek 150,-.

Objednávka

Vyberte akci

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Opište kód
captcha